Szupa

Wypromuj również swoją stronę POLetsy handmade in Poland
Blog > Komentarze do wpisu
Czekoladowa bransoletka

Czekoladowa bransoletka powstała już jakiś czas temu, została wypleciona z brązowych kostek miyuki i brązowych koralików rocailles.

Bransoletka została zakończona bardzo fajnym i stylowym metalowym zakończeniem.

Na dole możecie zobaczyć również zdjęcie jak można ją dobrać i wykorzystać do letniej stylizacji ;) 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających i podglądających, buziaki kochani .  

 

bransoletka, beading jewelry, bracelet, miyuki beads

bransoletka, beading jewelry, bracelet, miyuki beads

 

Bransoletkę można dostać w sklepiku na Etsy


piątek, 17 czerwca 2016, krywulki
Tagi: bransoletki
Komentarze
2016/06/17 22:24:50
Fantastyczna!
-
2016/06/20 19:37:47
Dziękuję i pozdrawiam :)
-
2016/07/03 13:21:48
Przepiękne, Co jedna to ładniejsza. Wykonanie wydaje mi sie b.skomplikowane. Chciałabym sobie zrobić samodzielnie bransoletkę, ale najprostszą z możliwych. Słyszałam, że niektórzy robia na szydełku z koralików. Wiesz może gdzie można się nauczyć czegoś takiego?? Dziękuje i pozdrawiam serdecznie - Sylwia
-
2016/07/03 21:42:50
Witaj Sylwia dziękuję za odwiedziny ;)
Ja nie robiłam jeszcze bransoletek na szydełku ale wiele dziewczyn je robi a w internecie jest masę wzorów na takie bransoletki ;)
Możesz sobie poszukać na przykład na youtube ja podaję ci link do jednego takiego wzoru który znalazła ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę internetową hasło bransoletki na szydełku to pojawią Ci się na pewno jakieś wzory.
www.youtube.com/watch?v=Ka1ti_x51n4
Pozdrawiam
-
2016/07/05 17:38:45
Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Naturalnie, skorzystałam z podpowiedzi. Znalazłam, ale przyznam szczerze, że te bransoletki nie są tak piękne jak Twoje. Czy na prawdę tak trudno je zrobić? Jak myślisz dałabym rady.
Na szydełku zaczęłam robić takimi większymi koralikami, żeby dobrze widzieć, wychwycić ewent. błędy. Dzięki Twojej podpowiedzi mam już 4,5 cm. Jakoś idzie. Z czego naturalnie bardzo sie cieszę. Może uda mi się choć w przybliżeniu zrobić coś podobnego do Twoich, jak nie trudno. Kupię u Ciebie i przy okazji będę miałam też oryginał jak to ma wyglądać w realu. :). Pozdrawiam serdecznie - Sylwia.
-
2016/07/08 20:35:37
Myślę że dasz sobie spokojnie radę z robieniem takich koralikowych bransoletek.
Poszukaj na internecie wzorów na ściegi herringbone stitch i peyote stitch , poćwicz podstawy a później będzie już z górki ;)
Pozdrawiam Joanna