Szupa

Wypromuj również swoją stronę POLetsy handmade in Poland

Wpisy z tagiem: lariat

piątek, 22 kwietnia 2011
Ahoj marynarzu

Naszyjnik typu lariat wykonany na czerwonym sznurku z dodatkiem różnokolorowych koralików . Czerwonych i białych kryształków , niebieskich kosteczek , niebiesko - białych pastylek , ceramicznych czerwonych korali i białych koralików .

Oprócz tego na łańcuszku znaleźć można dużo fajnych metalowych zawieszek w kształcie stera , łódki , ryby , delfinka , konika morskiego.Tagi: lariat
11:42, krywulki
Link Komentarze (3) »
czwartek, 04 listopada 2010

Naszyjnik typu lariat - czyli bez zapięcia, zakłada się go zawiązując z przodu ( istnieje bardzo dużo możliwości jego zawiązania ) . Dopiero niedawno dowiedziałam się , że tak się to fachowo nazywa :):) no cóż człowiek ciągle się  uczy :):)

Naszyjnik zrobiłam na delikatnym jasno różowym sznureczku z dodatkiem ślicznych koralików ceramicznych w kształcei kwiatka , serduszka i kuleczki .

Kwituszek ma szerokość około 4cm , w łańcuszku znajdziecie również metalową ważkę , metalowe torebeczki , duże koraliki przeźroczyste , różowe , w odcieniu złotym . Długość łańcuszka to około 98 cm .

 

 

Tagi: lariat
15:10, krywulki
Link Komentarze (2) »
piątek, 13 sierpnia 2010
Dla Goni :)

Tagi: lariat
15:59, krywulki
Link Komentarze (4) »
środa, 04 sierpnia 2010

W ramach relaksu powstał dzisiaj taki oto naszyjnik :)

Na zielonym woskowanym sznureczku zawiesiłam kolorowe kryształki , ceramicznego motylka i ceramiczne kulki .

Główny motyw to żółty ceramiczny kwiatuszek i zielone serduszko . Serduszko z kwiatuszkiem specjalnie nie są połączone ponieważ daje to wiele możliwości uformowania naszyjnika :)

Tagi: lariat
17:25, krywulki
Link Komentarze (4) »